fotogalerij groep docenten1924 docenten
1946 convent1947 jubileum 25 jaar docent1964 docenten

Onderste rij vlnr: Van Grevenbroek (Frans), De Rijk (Duits), Helwig (Geschiedenis), Beckers (Klassieke talen), Pater Kuipers (rector), pater Van Beurden (godsdienst),pater ? Daarachter vlnr: Rogier (wiskunde), Melsen (biologie), Fennis (Frans), Tan Kamer-Peeters (biologie), pater Rijkers (geschiedenis), ?,Van Noort (Klassiek talen), De Bruin (Nederlands), pater Mekenkamp (godsdienst), Wijkamp (Frans). Daarachter vlnr: Nederkoorn (natuurkunde), Alders (wiskunde), Hoek sr (aardrijkskunde), Douwes (klassieke talen),Gieling (scheikunde), Fuss (wiskunde), Rekveld (natuurkunde), Hans van Beers (lichamelijke oefening) Daarachter vlnr: Hokkeling (Duits), Bosman (gymnastiek), Jan van Luxemburg (klassieke talen), Coremans (wiskunde), Pouw (handelswetenschappen) Daarachter vlnr: Van der Wijden (aardrijkskunde), Van Holk (scheikunde), Dijkman (tekenen), Terstegen (klassieke talen), Posthuma (Nederlands), Van Wees (Geschiedenis) Daarachter vlnr: Hoek jr (aardrijkskunde), Van der Krogt (wiskunde), Kamer (Nederlands), Rens (Engels),pater Van Kleef (economie, recht en staatsinrichting), Klerkx (Nederlands)1967 docenten

Vlnr : Coenen (Engels), Alders (Wiskunde), Koek "Cook" (Engels), Douwes, (Latijn en Grieks), Pouw (Handelsvakken), Kees Klant (Wiskunde), Van Holk (Scheikunde, laatste rector), Hokkeling "De Neus" (Duits en Russisch), Holleboom (Gymnastiek), Paul Clement (Godsdienst), Nederkoorn (Natuurkunde), de "jonge" Hoek, Frans v.d. Mark (Godsdienst), Hr. Damen (Aardrijkskunde), Sef Passage (Nederlands), Kamer (Nederlands, 'dweil' vanwege zijn bleke uiterlijk), mej. De Bruin (Nederlands), Verpalen (Natuurkunde), ?, ?, ?, Van Noort (klassieke talen, conrector), Piet van Wees (Geschiedenis), Molenkamp (Geschiedenis), Helwig (Geschiedenis), ?, pater Reijkers ('Pukkel', Geschiedenis en conrector), Dijkman ('Anna', tekenen), Van Grevenbroek, ?, Piket (Klassieke talen), De Rijk ('Baard' - hier geschoren- Duits).1972 docenten

vnlr. Dijkman (Tekenen), Bosman (gymnastiek, gedeeltelijk zichtbaar), Sef Passage (Nederlands), mevr. Henfling (administratie -helemaal achteraan, bijna niet te zien), van Holk (Scheikunde), Posthuma (Nederlands), Dresch (Duits), ?, Hokkeling (Duits en Slavische Talen), Willemsen (Engels), Hornmann (Engels), Rogier (Wiskunde), Tjen a Kwoei (Geschiedenis), Koning (Scheikunde), Helwig (rector & Geschiedenis), Strik, van Beers (Gymnastiek), Theo Forrer (Tekenen), Holleboom (Gymnastiek), Willems, Stelder (Nederlands), Kees Klant (Wiskunde), Vogel (Nederlands), Blaas (Klassieke Talen), Nederkoorn (Natuurkunde), Linus Reijkers (conrector, pater Pukkel, Geschiedenis), Sjef Bun (Klassieke Talen), Terstegen (Klassieke Talen), Pouw (Handelswetenschappen), Annie Lavaleije (Wiskunde), van de Mortel (Godsdienst), Alders (Wiskunde), van de Munnik (Aardrijkskunde), van Leeuwen (Biologie), van de Schaar (Natuurkunde), Henk Kroon (Godsdienst).1972 docenten en medewerkers de foto's1972 docenten en medewerkers de namen1975 docenten1981 docenten en medewerkers

Onder: Dresch, Passage, Kloos, Van Hoek, Tjen a Kwoei, Bartman, Vogel, Hoppenbrouwers, Pouw, Kanning, Van Hofwegen, Stops, Hoekstra, Willemse, Sieswerda, Van Leeuwen, Vermeulen, Van Waveren, Ton Hocker Midden: Roelofs (muziek), Wellema, Harm de Jong, J. Rijnsburger, Linders, Gonnie de Graaff, Krabbendam, Lavalije, Polman, Vrijzen, Steffers, Verbeek (? ) Boven: Piet van Wees, Van Leeuwen, Hoekstra, Woortmeijer, Bosman, De Jong, Tamis (?), Luisterburg, Bun, Henfling, Van Eyck, Van Nieuwenhuijzen, Zuidema (?), Zuidema, Koning, Schepens, Rogier, Dijkman, Van de Berg, Van de Mortel, Bep Nijssen, Van Tongeren, Schaper, Blaas Hin, Fije, Helwig, Van Westen1981 docenten

"Achterste rij: uiterst links Rob van Eijck, geschiedenis, nog werkzaam op de KSH en is tevens "archief beheerder" 4de van links: Frans Scheepens, frans, nog werkzaam op de KSH 5de van links: volgens mij Henk Polman, aardrijkskunde, nog werkzaam op de KSH, als teamleider bovenbouw (voorheen heette dat conrector) en docent aardrijkskunde 6de van links: Duco Hoekstra, aardrijkskunde, nog werkzaam op de KSH Een na achterste rij: 2de van links: Jacqueline Roelofs, engels, nog werkzaam op de KSH 5de van links (met bril en donkere haren): Stops, natuurkunde 6de van links (vrouw met lange grijze haren): Trijntje Sieswerda, biologie, in 2001 gestopt met werken 7de van links: Dries van Leeuwen, biologie (ik dacht dat hij overleden was, maar ben niet zeker) 8ste van links (met baard en ruitjesoverhemd): Jan Holleboom, lichamelijke opvoeding, in 2000 heb ik zijn baan overgenomen op de KSH Schuin voor Sieswerda en Holleboom, de vrouw met de hoogblonde haren en het witte truitje is Hetty Wellema, nederlands, nog werkzaam op de KSH De man links van het midden, met de lange haren, lange baard en bruine truitje was concierge, bij hem moest je je om 8 uur melden. Geen idee hoe hij heet. Meteen voor hem, staat in een blauw/grijs colbert met grijze haren en een strenge blik, Karel Rogier. Helemaal vooraan links: Sef Passage, nederlands, werkt niet meer zittend, blauwe jas, blauwe trui: Gert Willemse, engels, stopt met werken aan de KSH op 1 januari 2005 zittend, witte jas: Piet Roelofs, muziek Staand met blauwe jas achter hem: van Holk (kom ff niet meer op zijn voornaam). Hij gaf scheikunde, werd later rector, na het afscheid van Helwig, die natuurlijk links naast hem staat, maar is nu helaas overleden. Op de foto in uit 1981 heet hij overigens Hoek, maar hij heet echt van Holk. Helemaal rechts is een docente LO (met witte broekrok en blauwe trui), ik dacht Daalmeier, Daalhuizen o.i.d. Linksvoor met rode jas over haar schouder is volgens mij mevrouw Woortmeier, ook docente LO,


Winfried Kolner: Op de twee onderste foto's staat Piet Roelofsen, muziekleraar. Roelofsen, niet Roelofs. Hij kwam in 1981 op school als muziekdocent, terwijl ik net in 1980 de school als leerling had verlaten. Vanaf 2002 hebben we samen in een vocaal ensemble (Barbers & Bishops) gezongen. Piet woont nu in Drenthe (drentenieren).