Mariëtte van Gerven

overleden: 
04-04-2015
leeftijd: 
53
bijdrage van: 
Frank van Gerven

Mariëtte is geboren in 1961 in Zandvoort, waar zij ook de lagere school heeft gevolgd. Alle jaartallen heb ik niet exact in mijn hoofd, maar ik ga er van uit dat zij in 1973 naar Trini is gekomen, waar Mariëtte het Atheneum succesvol heeft afgerond in 1979. Tennis was haar sport waar zij in uitblonk. Als thuisbasis koos zij het tennispark WOC aan de Zeeweg in Overveen.

Sport was de rode draad door haar leven. Voor alles straalde zij energie uit waarbij niets haar gezondheid leek te kunnen aantasten. Het leek dan ook onmogelijk dat juist Mariëtte eind 2014 werd beetgenomen door borstkanker. Na haar operatie kwamen er niets dan gunstige berichten. Zij had de ziekte overwonnen. Kort daarna kwam de klap. Haar ziekte had in heel korte tijd na de operatie bezit genomen van haar hele lichaam. Zij moest zich gewonnen geven. Slechts een paar maanden later, op 4 april 2015, overleed zij in alle rust. Mariette was pas 53 jaar en laat bij velen een enorme leegte na.

toelichting: