1969 bouwkamp


Bouwkamp 1969 Argenton l'Èglise


Aan het Bouwkamp werd deelgenomen door:

Bertie Aerts Nel Bakker Henriette Bonarius Tonnie Buitenhek Maarten ter Braak Paul Clement Wim van Dijk Hein Dirks Jeroen van Dusseldorp Karel van Kempen Peter aan de Kerk Irene Kolstee René Krabbe Henk Kroon Simone v.d. Linden Jos Linneman Marlies Manesse True Meijer Marieke Nelissen Carla de Nijs Paul Prenen Theo Rieu Michiel Teunissen Anneke Uittendaal Martin Voss George Welling Jan ? Fons ? Gerard ? de chauffeur: Ome Jan.George, Michiel, Gerard, Jeroen, Nelleke, Simone, HenrietteJeroen, Gerard, Michiel, George, Nellekeeen van de Franse vrijwilligsters: Christinein de bus naar een van de excursies: Fransen gingen meeFancy Fair / Tuinfeest - In het midden staat Henk KroonMichiel Teunisse, Nel Bakker en George Wellingde put op de binnenplaatsop de achtergrond zijn Michiel Teunissen en Henriette Bonarius aan het badmintonnenMichiel Teunissen en George Welling zingen op de binnenplaats: de rest luistert "aandachtig" toeditoditode binnenplaatsGeorge Welling en Michiel Teunissenen andersomNelleke Bakker, Simone v.d. Linden en Michiel TeunissenNelleke Bakker, Michiel Teunissen, Simone v.d. Linden en Anneke Uittenhoutvlnr. Hein Dirks, Bertie Aerts , ?, Rene Krabbe, Nelleke Bakker, ?, George Welling, Paul Prenen, Michiel Teunissen. Zittend op de achtergrond: ?, Ome Jan, de chauffeur, ?. Staand: twee fransen