1970 bouwkamp


Bouwkamp 1970 - Bagneux bij Parijs


Aan het Bouwkamp werd deelgenomen door: Nelleke Bakker, Joost Dorenstouter, Marian Knape, Henk Kroon, Simone v.d. Linden, Henk Mensink, Frans van Nimwegen, Theo Rieux, Leo Teunissen, Annemarie Thunissen, Anneke Uittenhout, Frans van Veen, Kees Verbeek, en George Welling


 

 


Uitstapje naar Fontaineblaux Vlnr. Anne-Marie Thunissen, Anneke Uittenhout, Theo Rieux, George WellingKaartlezen bij Père Lachaise Vlnr: George Welling, Kees Verbeek, Henk Kroon, Anneke Uittenhoutde kerk en de pastorie waar we sliepenin gesprek met een Fransman in de Tuilerieën Vlnr. Fransman, Kees Verbeek, Leo Teunissen, George Welling, Nelleke Bakker, Anne-Marie Thunissen, Marian Knapede begeleidende paters en zusters Augustinessen van St. MonicaPlace du Louvre Vlnr. Kees Verbeek, Simone v.d. Linden, Anneke Uittenhoutaan het bier Vlnr. Frans van Veen, Nelleke Bakker, Henk Mensink, Joost Doorenstouter, Kees Verbeek, George Welling, Henk Kroon, Leo Teunissen, Frans van Nimwegenin de bus naar Fontainebleau Vlnr. George Welling, onherkenbaar, pater, Anneke Uittenhout, Henk Mensink, Frans van Veenliggend langs de Seine-kade Vlnr. Anne-Marie Thunissen, Marian Knape, Simone v.d. Linden, George Welling, Kees Verbeek, Leo Teunissenbij het kasteel van Fontainebleau Vlnr. George Welling en Simone v.d. LindenKees Verbeek op het Gare du NordBij een vijver in de Tuilerieën Vlnr. Frans van Veen, Nelleke Bakker, Leo Teunissen, George Welling, Simone v.d. Linden, Anneke Uittenhout, Anne-Marie Thunissen, Marjan Knapein de tuin van de pastorie: even pauze Vlnr. Joost Doorenstouter, Leo Teunissen, Theo Rieux, Henk Mensink, Kees Verbeek, Frans van Nimwegen Simone v.d. Linden, Anne-Marie Thunissenschilderwerk op hoog niveau Anneke UittenhoutJardin de Luxembourg Simone v.d. LindenAugustiner bier op het Iles St. Louis Vlnr. Kees Verbeek en Henk Kroonin een vijver in de Tuilerieën George Wellingditoeen foto van het maken van een foto van het maken van een foto Henk Kroon en Anneke Uittenhoutuitstapje naar Versailles Simone v.d. Linden en het been van Henk KroonJardin du Luxembourg Kees Verbeek en Anneke Uittenhouteen van de kook-zusters in de tuinLouvre Beeld van HomerusSlaapzaal festiviteiten Vlnr: Anneke Uittenhout, George Welling, Kees Verbeek, Simone v.d. Lindenop de slaapzaal Op de voorgrond vlnr. Nelleke Bakker, George Welling, Frans van Veen Op de achtergrond vlnr. Henk Mensink, Anne-Marie Thunissen, Marjan Knapede kookzustersAfwassen Simone v.d. Linden en Kees Verbeekeen foto van het maken van een foto van het maken van een foto George Welling