schooljaar 1975

 


LYC/1/B3
01

 


 


02

 

Achterste rij v.l.n.r. Xandra Snoeks, Ineke de Bie, ?, Piet, ? Zandvliet Middelste rij (staand) v.l.n.r. ?, ?, Hans Ronnen, ?, Erwin ?, Rob Helwig, Rob Oostendor[, Frank van der Heijden, Bart Wiezer Eerste rij (zittend) v.l.n.r. Moniek Felix, Renee Burgers, Carla van IJzendoorn, Monica Groen, Moniek Franse, Manon Erkens, Marleen LaGrauw, Saskia Beers, Otto Smit Liggend v.l.n.r.: Jeroen Bosman en Rene van Rijn "De brugklasfoto is gemaakt in september 1975 voor het nieuwe noodgebouw. Ik zat net op het trini en er kwam een professionele fotograaf naar de school die klassenfoto’s maakte van iedere klas. Er moeten dus veel meer van dit soort foto’s zijn. Er stond in die periode ook een bus op het school terrein (bij het nieuwe noodgebouw) en in de bus werden er foto’s gemaakt van iedere individuele leerling. Je kon die foto’s later kopen. Mijn moeder heeft nog steeds de foto’s van mijzelf (Brugklas), mijn zus Els (2 Havo) en mijn broer Leo (6VWO) ingelijst in de kamer staan!"


Saskia van Beers: Wat ik nog weet: Achterste rij - laatste is Luc Zandvliet Middelste rij staand - Jan Peter ?, Ronald ?, Hans Ronnen,?, Erwin Groen (rest weet ik ook niet) Eerste rij zittend - correctie: Saskia van Beers


HAVO/201

Bovenaan: Richard Sikking, Andre Zandvliet, Rudi Ruiter, Judith ? daarvoor: Vincent Boogaard, Anja Flipphie, Sylvia Meijer, Lia Nijman, ?, Saskia Peters, Karin ? Zittend: Mart ?, Ton Glas, ?Spruit, Paul Warmer, Heidi Duineveld, Mieke Nooij


Opmerking Mieke Nooij: Anja Flipphi Sylva Meijer Mart Veenstra? André Spruit?


Opmerking Ton Glas: Mart Rienstra, Karin van Baekel, Susan van Meurs, Mark SpruitGYM-2 SINTERKLAAS01-Winfried Kolner: op de voorgrond is niet Willemijn Wilms Floet, maar Silvia van Casteren0203-Winfried Kolner: op de voorgrond links Karen van Iersel en in het midden Jacqueline Rooijers04-Winfried Kolner: Silvia van Casteren moet zijn Willemijn Wilms Floet.


 


05

KLASSENFOTO Staand van links naar rechts: Tonneke Reeuwijk, Petra Mol, Joke Neuteboom, Iris Bogaers, Katinka van Regteren Altena, Wiel Hoefnagels, Jacqueline Rooijers, Frank Muylaert, Robert Paul Herbermann, Eugène van Wijk, Joost v.d. Aardweg. Zittend van links naar rechts: Willemijn Wilms Floet, Silvia van Casteren, Karen van Iersel, Monique Lembeck, Brigitte Kaandorp, Lex Woonings (leraar Frans), Cyriel Gieles, Winfried KolnerATH/3/101

Staand v.l.n.r. achter: Francis Buschman, Gonda Koster, Frans Bosse, Jacqueline van de Aar, Duitse leraar Roemer. Staand v.l.n.r. voor: Els Bakhuys, Bas Koedijk, Peter Kaandorp, Rudy Kuin, Ellen Grol, Marc Voges, Paul Verberne, Bart van Rijsbergen, Koen Miermans, Frank Oostendorp Zittend v.l.n.r.: Hans Rutte, Truus Boomgaard, Carla Ruyter, Edith Lembeck, Agnes Kerkhof, Hanneke Thuis, Frank Francken, Walter Tieben, Hans de NobelATH/3/202

Staand v.l.n.r. achter: Ben Duijff, Irene de Vries, Lex Omzigt, Isabel de Vos, Michel Verberne, Wim Mul, Marcel Geerling, Tjebbe Galema Staand v.l.n.r. voor: Robert Makkelie, Kees Beekmans, Juliette Daniels, Richard Cabri, Mechteld Dijkman, Marjan Paauw, Cecil Bleijs, Willemijn Janzing, Anet Rooze Zittend v.l.n.r.: Aad Stoop, Mark Comans, John Duivenvoorde, Bart Bouman, Mariette van Gerven, Heleen Koster, Marjolein Eijsvogel, natuurkunde leraar StopsATH/5/A01

Peter Smits: Deze foto is waarschijnlijk in 1974/75 gemaakt. Ik denk dat het klas 5 atheneum-A is met Pieter van Huystee (middenrij tweede van rechts) en Eric Zwart (bovenste rij tweede van rechts), die enkele jaren later is overleden. Links van Pieter staat volgens mij Willemijn. Zelf zit ik op de onderste rij, derde van rechts. 


Mieke van Leeuwen: midden rechts met oranje trui: Margareth Castien.


Michel Evers: Achterste rij, uiterst linkt: Pim Langendijk Voorste rij zittend, uiterst links: Michel Evers Voorste rij zittend, tweede van rechts: Mark Thorborg?


Jochem van den Berg: 3e van links (onder): Jochem vd Berg uiterst links (midden): Bert.... tweede van links (boven): Albert Rooijers (naast Robert....)HAVO/5/101

 02ATH/6/A01ATH/6/201

"Deze foto is van 1976 van ATH 6.2. Het was mijn tweede examenjaar. Veel van deze mensen heb ik dus maar een jaar meegemaakt. Daarom zijn enkele namen me ontschoten. Maar met behulp van Triniscoop kom ik toch nog een heel eind: Achterste rij: ?, Ton Hoenderdos, Maarten Helwig, Wolf Mooy, ?, ?, Rudy Jansen, Paul Spruijt, klassenleraar Willemsen Middelste rij: Gerard van Kesteren, Jolanda Mes, Maria Kubbinga, Gerard Dijkman, Rose-Anne Luger en Bob van den Berg. Voorste rij: Guido van der Drift, ?, Leo van IJzendoorn, Frank Schenk, Titia de Roy van Zuydewijn, Jan-Herman Reestman, Annemarieke Hulsman en Karin La Grouw. Bij deze foto dus vijf vraagtekens. De volgende namen komen in aanmerking, als ik Triniscoop erop nasla: Ferdinand Francken, Maurice Hendrikx, Ferdinand van Noort, Frans Rooijers en Marcel Rooijers. Marlies Zonneveld staat zeker niet op de foto. - Gerard van Kesteren"


Opmerking M. Evers: achterste rij, 5e van links: Ferdinand van Noort


Opmerking MHX: Maurice Hendrikx staat niet op de foto en het ? naast Guido is Frans Rooijers


Webmaster: is jaar 75/76, dus 75


Achterste rij, 6e van links, mezelf herkend. Jos van der Klugt dus.


ONBEKEND FEESTJE0102

JacqelineG: Foto 1 en 2. Die foto’s zijn gemaakt met de examenstunt. De school zou verdwijnen was net bekend geworden en de leerlingen zouden de school redden. Henk Kroon en Stelder werden in de reddingsboot gezet.040506070809DOCENTEN0102 K. Rogier03 Helwig met konijnen A & B; eerste examens nieuwe stijl

 LEERLINGEN01 Dorothee Stoop02 Folkert van der Veen03 Folkert van der Veen04 Frank Roozekrans & Jeroen Jansen05 Hans Gieles06 07 rechts Jaap LombaersRESTANT01 de nieuwbouw02 het Olifantenhuis03 kelder van Theo Forrer