schooljaar 1976


LYC/1/B101 Bovenste rij vlnr: Fons Lodder,?,?,?,Jacqueline ?, Jetty Ontzicht. Middelste rij: Juf. Marja van der Voort , Johan Petra, ?,?,Peter Woordman, Pieter Daniels, Luc Panakker,?,Annelies Kubbinga Beneden: Mathee Stevens, Peter de Vos, ?,?,?,?,?, Daan Wentink, Mirjam Heems, ? Noordeloos, Simone Bouwman.0203

 ATH/2/31/1GYM/21/1GYM/31/4 Winfried Kolner: Van links naar rechts: Rob van Eijck (geschiedenis), Willemijn Wilms Floet, Karen van Iersel, Silvia van Casteren, Tonneke Reeuwijk, Joke Neuteboom, Robert Paul Herbermann, Winfried Kolner, Joost v.d. Aardweg, Eugène van Wijk, Monique Lembeck, Iris Bogaers en Brigitte Kaandorp (Petra Mol was blijkbaar ziek, was ze wel vaker).2/4 Winfried Kolner: van links naar rechts: Brigitte Kaandorp, Iris Bogaers, de hand van Robert Paul Herbermann, Petra Mol, een klein stukje Winfried Kolner, Joke Neuteboom, Joost v.d. Aardweg (achter), Monique Lembeck (voor), Tonneke Reeuwijk, Karen van Iersel (achter), Silvia van Casteren (voor), Willemijn Wilms Floet, Eugène van Wijk3/4 Winfried Kolner: van links naar rechts: Brigitte Kaandorp, Karin van Iersel, Silvia van Casteren, Iris Bogaers, Joke Neuteboom, Monique Lembeck, Willemijn Wilms Floet, Petra Mol4/4 Winfried Kolner: van links naar rechts: Silvia van Casteren, Monique Lembeck, Karin van Iersel, Brigitte Kaandorp, Joke Neuteboom, Iris Bogaers (voor)HAVO/3/11/1HAVO/3/2


Boven: Bart van der Meer, Peter Leenman, dhr. Roest, Sylvia Meijer, Saskia Peters, Wim Mul, Peter Staats, Barend Lueger, Richard Sikking, Marc Spruit Zittend: Eric Muller, Peter Vosse, Ton Glas, Rudi Ruiter, Lia Nijman, Mieke Nooij, Peter van Kol, Renate de Vreis, Hetty te Boekhorst, Gonda Koster, Andre ZandvlietATH/4/A101

Francis Buschman: Staand v.l.n.r. voor: Paul Verberne, Frank Oostendorp, Peter Kaandorp, Bart van Rijsbergen, Bas Koedijk, Marc Voges, Ron Spierings, Rob de Lange, Ruud Kuin, Koen Miermans, Hans de Nobel Zittend v.l.n.r.: Francis Buschman, Paul Krouwels, Jiska Steigstra, Truus Boomgaard, Michiel van de Berg, Jacqueline Dodeman, Jacqueline van de Aar, Jolande Berendse, Iko Hoogerbeets, Annemiek Santfoort, Hans Rutte, Edith Lembeck, Carla Ruyter, Agnes Kerkhof, Frank FranckenATH/4/A202

Mechteld Dijkman: Staand v.l.n.r. voor: Marjan Paauw, Cecil Bleijs, Anet Rooze, Leny Lips, Willemijn Janzing, Marjolein Eijsvogel, Ben Duijff, Tjebbe Galema, Cecilia Teunissen, ?, Gabrielle Ottolini, Richard Cabri, John Duivenvoorde, ?, Mariette van Gerven, Kees Beekmans, Robert Makkelie, duitse leraar Ten Berge.
Zittend v.l.n.r.: Aad Stoop, ?, ?, Juliette Daniels, Bart Bouman, ?, Heleen Koster, Mark Comans en Mechteld DijkmanHAVO/4/201

vlnr Frenk Weidema, ? , ? , ? , Frank Sevens, Rob Sewald, ? Lagerweij, Jan-Willem Dankelman, Andreas Pielage, Michiel Cliteur, Helen Koek, ? , ?, ? , ? , Mariette Hooy, Ella van Straaten,?, ? , ? , Paul Steenbakker, hr Willemsen, ?ATH/5/A01ATH/601

Boven: Ellen de Mol, Max Rogmans, Jaap Dijkman, Arnold Blokker?, Tineke Galema, Erik, Floris Marcus, Theo Jongeling, Peter Berkvens
Daarvoor: Jos Kras, Dorothe Stoop, Paul Scholtens, Barbara ?, Jan Rooijmans, Paul Heideman, ?, Norbert Lourijssen
Zittend: ?, ?, Anne Bijvoet, Alexandra Scheffelaar, ?, ?, Emile ?DocentenOnderschriftLeerlingen01