schooljaar 1976


B-11/12-ATH 31/12-GYM1/13-GYM1/4 Winfried Kolner: Van links naar rechts: Rob van Eijck (geschiedenis), Willemijn Wilms Floet, Karen van Iersel, Silvia van Casteren, Tonneke Reeuwijk, Joke Neuteboom, Robert Paul Herbermann, Winfried Kolner, Joost v.d. Aardweg, Eugène van Wijk, Monique Lembeck, Iris Bogaers en Brigitte Kaandorp (Petra Mol was blijkbaar ziek, was ze wel vaker).2/4 Winfried Kolner: van links naar rechts: Brigitte Kaandorp, Iris Bogaers, de hand van Robert Paul Herbermann, Petra Mol, een klein stukje Winfried Kolner, Joke Neuteboom, Joost v.d. Aardweg (achter), Monique Lembeck (voor), Tonneke Reeuwijk, Karen van Iersel (achter), Silvia van Casteren (voor), Willemijn Wilms Floet, Eugène van Wijk3/4 Winfried Kolner: van links naar rechts: Brigitte Kaandorp, Karin van Iersel, Silvia van Casteren, Iris Bogaers, Joke Neuteboom, Monique Lembeck, Willemijn Wilms Floet, Petra Mol4/4 Winfried Kolner: van links naar rechts: Silvia van Casteren, Monique Lembeck, Karin van Iersel, Brigitte Kaandorp, Joke Neuteboom, Iris Bogaers (voor)3-HAVO 11/13-HAVO 2