de wijze kater


Bijdragen van: ingekochte professionele fotograaf Guus Jonker, Edward Elferink, Jules Welling, Loek Hopstakenprogrammaboekje van Theo Forrerdeel 2deel 3en het laatste deelJeroen Hunfeld Derde bedrijf, zesde toneel. vlnr. Hein Dirks, Daan van Baarsen, Hans van der Steen, Job Hunfeld, Jules WellingDerde bedrijf, zesde toneel: "majesteit moge de nederigste van uw onderdanen uw moed bewonderen?" vlnr: Daan van Baarsen, Hein Dirks, Hans van der Steen, Rob Wielinga, Job Hunfeld, Jules WellingTweede bedrijf, negende toneel vlnr: Hein Dirks, Daan van Baarsen, Jules Welling, Jeroen van Dusseldorp, Rob Wielinga, Jules Welling, Job HunfeldEerste bedrijf, twaalfde toneel Jules WellingEerste bedrijf, tiende toneel: Henk van der Putte en Jules WellingDerde bedrijf: vlnr: Frans Willemse, Henk van der Putte, Anneke Uittenhout, Dion GigengackDerde bedrijf, eerste toneel: Vlnr: Dion Gigengack, Edward Elferink, Jules Welling, Henk van der PutteEerste bedrijf, zevende toneel Jules WellingEerste bedrijf Jonathan gespeeld door Henk van der PutteTweede bedrijf De wijze kater gespeeld door Jules WellingDerde bedrijf, zevende toneel Dion Gigengack, de koning (Job Hunfeld), de kater (Jules Welling)Tweede bedrijf, negende toneel De kater (Jules Welling), de raadsheer (Rob Wielinga), de koning (Job Hunfeld)Tweede bedrijf, negende toneel vlnr: Hans van der Steen, Jeroen Hunfeld, Patricia Buur, Jules Welling, Sjef Lemlijn (schenker), Job Hunfeld, Simone van der Linden, Henk van der Putte, Rob WielingaDe kater gespeeld door Jules Wellingvlnr.: Hans van der Steen, Daan van Baarsen, Rob Wielengavlnr.: Hans van der Steen, Jeroen Hunfeld, Patricia Buur, Job Hunfeld, Simone van der Lindenvlnr: Edward Elferink, Anneke Uittenhout en Marcel van der HeydenJob HunfeldJeroen Hunfeld en Simone van der Lindenhet volk in de rechtzaalRepetitie vlnr: Albert Kamer, regisseur,  ?, ?, Joost Gulickx, drie van de decorbouwers, Job Hunfeld, Jules Welling