Ons stadje


Bijdragen van: Nelleke Bakker, Henk van der Putte en Marie-José Thunnissenvoorkant programmaboekjepagina 2 programmaboekjepagina 3 programmaboekjeachterkant programmaboekjebestelformulier voor kaartjesNelleke Bakker in de kleedkamer gefotografeerd door Henk van der PutteJeroen Hunfeld als meneer WeberFrans Willemse, regisseur Ons Stadje (de rol, Sef Passage was de echte regisseur)Marian Knape (als Liesbeth Weber) trouwt in het toneelstuk Ons Stadje met Henk van der Putte (als Robert Pitt), Jeroen Hunfeld als meneer Weber kijkt toePaul Terstegen (zoon van "Blub", leraar klassieke talen) als dirigent Simon SimsonLaaste bedrijf: Liesbeth Weber is overleden en ontmoet de doden. Hier zie je van links naar rechts Simone van der Linden als mevrouw Salverius, Roelof Stammeijer als Snapper en Patricia BuurApplaus en bloemen voor de cast en regisseur. Van links naar rechts Roelof Stammeijer, Simone van der Linden, Frits Broekhof, Patricia Buur, Gert-Jan Niessink, W.L. Helwig, Marie-José Thunnissen, Sef Passage, Anneke Uittenhout (de regie-assistente), Henk van der Putte, Jeroen Hunfeld. Ik meen dat het knielende jongetje Huub van Wersch is, maar dat weet ik niet zeker. (Nee, Marie-José, dat is de webmaster!)