als ik over het weer praat


bijdragen van: George Welling, Thérèse Schellekens


Als ik over het weer praat (dan weet ik waarover ik het heb) was een toneelstuk dat bestond uit losse scenes, die deels uit improvisaties waren voortgekomen, deels uit eerder door Sef Passage geschreven stukken. Wanneer de uitvoering was, weet ik niet meer. Een deel van de scenes was gebaseerd op stukjes uit de krant van 18 september 1969. De decorstukken waren gemaakt door Theo Forrer.Scene "Darretje": George WellingScene "De lange zin" : Hein DirksScene "Darretje"Scene "Darretje" : Oda van Cranenburgh en George Welling. Op de achtergrond Thérèse Schellekens en ?Scene "De lange zin" : Hanneke Heeremansboven vlnr: George Welling en Huub van Wersch beneden vlnr: Karen van Huystee, Lucie van Mens, ?, ?scene "Adriaan Arnouts" boven vlnr: Annemarie Thunissen, ? , Marjan Knape, ?, Theo Sandfort, Ferry Rooymans, George Welling en Huub van Wersch beneden vlnr: Irène Kroon van Diest, ?, Thérèse Schellekens ,?,?,?,?,Karen van Huystee, Lucie van Mens, ?scene "Doodskist" Vooraan vlnr: Huub van Wersch en George Welling Op de achtergrond vlnr: Annemarie Thunissen, Oda van Cranenburgh , Marjan Knape, ?, ?, Theo Sandfortscene "He touched me" boven vlnr: Annemarie Thunissen, Oda van Cranenburgh , Marjan Knape, ?, Theo Sandfort en Ferry Rooymans, beneden vlnr: Irène Kroon van Diest, ?, Thérèse Schellekens ,?,?,? Op de voorgrond: George Wellingscene "He touched me" Op de voorgrond: George Wellingscene "He touched me". Op de voorgrond: George WellingAgnes en NandaHanneke Heeremans en Hein Dirks in de scene: de lange zinIrene Kroon van Diest en Annemarie ThunnissenMarjan Knape in een van de dans-scenes. Rechts op de achtergrond Thérèse Schellekens.Lucie van Mens en ?Bijna de hele cast op een "demonstratie": derde van links: Sef Passage