brecht project


bijdrage van: Claudia Regoor, Anke PouwprogrammaboekjeprogrammaboekjeThera van der Vooren, Frank SchenkJeroen Jansen, Ton HoenderdosClaudia Regoor - BarbarasongClaudia RegoorAnke PouwChrist MolWim Vogel, Jeroen JansenChrist Mol, Frank Schenk, Thera van de VoorenrepetitieClaudia RegoorDick RoozenJeroen JansenBrecht productie: Thera van de Vooren, Jeroen Jansen, Anke Pouw en Marcel HiltermanBrecht productie: Frank Roozenkrans, Teresa KlerkxBrecht productie: Thera van de Vooren en Wim Vogel


9 apr 2018, Teresa Klerkx:

Niets bijzonders, maar mijn naam wordt anders geschreven.
Ik denk nog steeds met heel veel plezier aan dit project terug. Vooral de repetitieperiode met een ontzettend leuke groep medeleerlingen en docenten voelde als een warm bad.


Webmaster: naam gewijzigd.