jaarverslag 69/70


EINDEXAMEN 1970

De volgende leerlingen slaagden voor hun eindexamen:

Gymnasium a: Peter-Paul de Baar Ries Bode Ben Bogers Kees Hoogervorst Luuk van de Lagemaat Wim Pedroli Wim Scheer Wim Verhallen

Gymnasium b: Hans de Beer Rudie Bosma Gertjan ter Braak Hans Broug Henk Broxterman Kees van Buijtenen Ben Delemarre Anton Duivenvoorden Ben de Haas Jack den Hartog Kees Koning Roelant Langemeijer Harrie Lips Co Maarschalk Roeland Mooij Ton Reckman Herman Thunnissen Peter de Vringer

H.B.S.-A: Anneke Fransen Clara Höcker Anneke Willemsen Eduard Albracht Nico Alders Gerard Arrachart Rudie Assendelft Frans Bakker Paul Beenders Bram van den Bos Jan Bosman Hans van den Bronk Harold Francken Pieter van Geest Jan Giebels Tom Grooff Marcel van der Heijden Lou Hoogewerf Paul Immink Theo In den Bosch Kees Jonker Philips Kok Bert Korver Jacques Krielen Wim Lammers Wal van Lierop Guus Overtoom Rick van de Poll John van der Riet Hans van Rooijen Gerard Rijnbeek John Schoenmaker Jaap Smolenaars Wouter Strodijk André Teeuwen Richard Tensen Han van Trigt Fred Veldt Kees Verbeek Huub van der Vlugt John Weyers

H.B.S.-B: Jan Bon Jan Bosman Frits Broekhof Joop Broekhof Ton Duivenvoorden Servaes van Dusseldorp Wim van Dijk Gerard Faas Leon Goossens Ben de Graaf Charles Janus Theo de Jong Johan Kerkhoff Harry Kol Peter van Koppen Cor Kuit Colja Laane Harry Lohman Han Zwarthoed Robert Lourijsen Edzard Metlzer Piet Hein Mutsaerts Fons van Nieuwmegen Lex van Roode Ton Ruigrok Jan van Rijn Theo Sandfort Gerard Schopman Stef van Sikkelerus Kick Spapé Huub Stegen Paul Stegen Ton Teunissen Henri van der Valk Ruud Verkaart Co de Vries Roelandt van der Worp

KLASSENDOCENTEN 1970-1971

Brugklassen: BI de heer K.J. Klant B2 drs. J.P.M. Passage B3 mei. drs. C.E.L. van der Grinten B4 de heer G.J.F. Willemsen B5 de heer P.A. Stelder B6 de heer W.A.M. van Leeuwen B7 de heer L.C.M. van de Mortel

Havo-afdeling: 2H1 drs. S.J.P. Hoek 2H2 drs. H.A. Molenkamp 3H1 de heer P.L. van der Munnik 3H2 de heer J.J.M. Coenen 3H3 de heer J.W. van Waarde

Atheneum-afdeling: 2A1 mej. drs. M.E. van Baars 2A2 p. P.A.G.M. Clement 2A3 de heer F.J.M. Alders 3A1 de heer G.J. Hungerink 3A2 mej. drs. C.P. Dresch 3A3 dr. A.E. Léon

Gymnasium-afdeling: 2G1 p. H.A.M. Kroon o.s.a. 2G2 de heer J.A.L. van Wissen 3G1 mevr. drs. E.A.M. Kuyten - van den Donk 3G2 de heer T.F.J. Forrer

H.B.S.-afdeling: 4A1 de heer H.W. Pouw 4A2 drs. J.L. Fennis (plv. de heer H.W. Pouw) 4B1 drs. F.J. Posthuma 4B2 drs. C.J. van Holk 4B3 de heer W.J. Vogel 4B4 drs. J.L. Fennis (plv. dr. L.L.E. Rens) 5A1 p. L.J. Reijkers o.s.a. 5A2 p. L.J. Reijkers o.s.a. 5B1 p. L.J. Reijkers o.s.a. 5B2 de heer W.J.J. Nederkoorn 5B3 drs. N. Buis

Gymnasium-afdeling IV-1 de heer W.H.M. van Wees IV-2 mej. A.C. Lavaleije Va drs. J.P.J. Bun Vb1 drs. P.M.J. Hokkeling Vb2 drs. A.F.M. van Noort VIa de heer J.J.M. Coenen VIb de heer K.J.L. Rogier