jaarverslag 70/71


STUDIERESULTATEN IN HET SCHOOLJAAR 1970 - 1971

Aan de eindexamens en overgangsexamens namen deel 961 leerlingen. De resultaten waren als volgt:

afdeling                   aant. geslaagd bevorderd gezakt niet-bev. %'71bev. %'70bev.

Eindexamen

Gymnasium a            14        12                            2                         85.7          80.0

Gymnasium b             24       21                            3                         87.5          78.3

H.B.S.-A                     36       33                            3                         91.6           89.1

H.B.S.-B                     82       58                          24                         70.7           67.3

Totaal                        156     124                         32                          79.5          77.6

 

Overgangsexamen

Brugklas                    173     149                        24                            86.1          79.0

Havo                          124     109                        15                            87.9          - 1)

Atheneum                 150       130                       20                            86.6          - 1)

Gymnasium              219       193                       23                            88.1          - 1)

HBS 4e klas             139        108                      31                            77.7           - 1)

Totaal school:           961        813                      148                          84.6          79.0

Een tiental leerlingen kon niet bevorderd worden tot een hogere klas in dezelfde afdeling, maar wel tot een hogere klas in een andere afdeling (vertikale doorstroming). Bijv. van 2 gymnasium naar 3 atheneum.

Van de 21 leerlingen, die na hun MULO-opleiding voorwaardelijk in de 4de klas van de H.B.S. geplaatst werden, konden er 18 bevorderd worden tot de 5e klas.

Zeven leerlingen van de brugklas kozen in de loop van het jaar op ons advies voor voortzetting van hun studie in de brugklas van de M.A.V.O

1) voor het jaar 1969-1970 zijn geen percentages te geven voor deze afdelingen, die vergeleken kunnen worden met die van 1970-1971.

 

EINDEXAMEN 1971

De volgende leerlingen slaagden voor hun eindexamen:

Gymnasium a: Marian Schouwenaar Sabien Uiterwaal Pans van de Veen Pim Herber André Jansma Paul Kooiman George Meijer René Mol Peter Soethoudt Hans van der Steen Peter de Vries George Welling

Gymnasium b: Marie-José Thunnissen Rob Bakker Peter van den Berg Peter Boeting Hans Bonfrer Nico Broekhof Diederik Haase Willem van Rees Hugo Ides Henk Immerzeel Peter Moerkerk Eric Pennekamp Harold Pootjes Paul Prenen Ben Röling Hans Snoeks László Vákár Mike Vehmeijer Rob Wielenga Joost Zaat Peter Zegwaart

H.B.S.-A: Marion Klabou Marie-Louise Krouwels Judi Moerkerk Carla den Nijs Elly Rodenburg Leo van Bakel Harry Bakker Ad Boelaars Kees Broekhof Gert Broekman Kees Buijs Kees Doodeman Jan Duijnmayer Gregory Elias Wim Emmerik Matti Emondts Leo Groot Ron de Groot Adri Harren Ruud Heuft Peter Hoogeveen Loek Hopstaken Carel van Kempen Karel Knoef Hans Kops Anton Kramer Ferd Krijnen Martin Lammers Vincent Massaro John Panday Jan Willem van der Raad Fons Visser Albert de Vries

H.B.S.-B: June Dümpel Gemma Fonville Marianne van Rijn Marie-Madeleine Scheffelaar Liesbeth Smit Tilly Spapé Thelma Tjen A Kwoei Bertie Aerts Hans Asselbergs Jos van Berkel Loek Bogaerts Hans Boutellier Frank Bijvoet Ad Demmers Martien van Eeden Huub van Emmerik Dion Gigengack Rob Hallegraeff Hans Harleman Peter van Hemert Bob Henfling Jos van Hensbergen Ben Hillebrand Jacques Hulsman Peter Huijgen Pieter Huijzer André Kok Paul Kok Gert Jan Koning Paul Konings Wim Korstjens John Kruiper Frans van der Laan Gidi Leuven Han Leuven Tom Lips Piet van Loon Hans Moorman Gerard Oude Engberink Nico Persoon Gery Post Leo Postma Frans van Putten Hans Rooijers Lex Rooijers Jaap Ruijgrok Hans van de Sanden Oscar Smit Bert Stöver Eric Thunnissen Jos Tromp Richard Tukker Jan Uitendaal Frans van Veen Hans Vosse William Wassenaar Frans Wentholt Frans Windt

KLASSENDOCENTEN

Brugklassen: B1 drs. P.A. Stelder B2 de heer W.J. Vogel B3 de heer F.J.M. Alders B4 de heer L.C.M. van de Mortel B5 de heer G.J.F. Willemsen

Havo-afdeling: H2.1 mej. drs. C.E.L. van der Grinten H2.2 de heer A.H.B. Scholz H3.1 de heer P.L. van der Munnik H3.2 drs. J. Tjen A Kwoei H4.1 de heer J.J.M. Coenen H4.2 de heer T.F.J. Forrer H4.3 drs. P.A. Stelder H4.4 de heer W.J. Vogel Atheneum-afdeling: A2.1 mej. M.E. van der Schaar A2.2 mevr. N.H. Fuchs-van Maaren A2.3 mej. drs. C.P. Dresch A3.1 de heer J.F. Willems A3.2 dr. J.C. van Loenen A3.3 dr. F.H.P. Koning AA4 drs. S.J.P. Hoek AB4.1 de heer W.H.M. van Wees AB4.2 mej. A.C. Lavaleije

Gymnasium-afdeling: G2.1 p. H.A.M. Kroon o.s.a. G2.2 drs. J.P.M. Passage G3.1 de heer T.F. J. Forrer G3.2 drs. P.J. van Wees GA4.1 de heer K.J.L. Rogier GB4.1 de heer K.J.L. Rogier GA4.2 drs. J.P.J. Bun GB4.2 drs. J.P.J. Bun

H.B.S.-afdeling: HBA5.1 p. L.J. Reijkers o.s.a. HBA5.2 de heer H.W. Pouw HBB5.1 de heer W.A.M. van Leeuwen HBB5.2 p. L.J. Reijkers o.s.a. HBB5.3 de heer K.J. Klant HBB5.s drs. C.J. van Holk

Gymnasium-afdeling: GA5.1 de heer J.J.M. Coenen GB5.1 de heer J.J.M. Coenen GA5.2 drs. A.F.M. van Noort GB5.2 drs. N. Buis GA6.1 drs. P.M.J. Hokkeling GB6.1 drs. P.M.J. Hokkeling GA6.2 drs. A.F.M. van Noort GB6.2 drs. A.F.M. van Noort