50 jaar TRINIprogramma


programma

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 bijdragen van Hedy Kuijtenop de bakfiets naar de Grote Markt

 op de Grote Markt

 terug van de Grote Markt

 HBS 6 B als nonnen vlnr achterste rij: Tjeerd Hulsman , Albert Mol middelste rij: Piet Bosse, Karen van Opstal, Hedy Kuijten, Ben Kruiper, Hans Heideman, Dhr. Klant (wiskundeleraar),Tom Haverkort, Cees Mutsaars, Mark van Sambeek, Frank de Jager, Carel v.d.Pol, Onderste rij: Lex van Arkel, Ingrid Samson, Lia Leuven, Gonny?? , Annette Sonneveld, Hans Zandstra, Jan van der Heide,

 de nonnen van hbs-6b

 Kees Mutsaars en Ben ?

 hbs-6b nonnen

 o.a. Lia Leuven en Frank de Jager

 hbs-6b de nonnen

 


bijdragen van Agnes Jansma en Michiel HunfeldTijdens de lustrum week is er een happening gehouden op de Grote Markt. vlnr: Ida Sabelis, Ben Rogmans,?, Michiel Hunfeld, Laetitia Ederveen, (?)Tot mijn schande moet ik bekennen dat ik hier erg weinig mensen meer van ken. Er is onlangs wel een reunie voor deze klas georganiseerd, maar hierbij heb ik verstek laten gaan. Een poging (Agnes): op de kar vlnr: Rudi Feres, Arnoud de Roy van Zuydewijn, Tom van Aarsen, ?,?,?, Antonie Helverstein,?, ... Babeliowski, Kitty van Weezenbeek, Justien Wijnekus, Laetitia Ederveen, Bernardien ?, Agnes Jansma Voor de kar:?, Leon Driesse, Hanneke Brouwer, ?,?, Geert Stekelenburg,?, ?.

 Jes, Tiets, Strid en Hanne, vaak samen te vinden, onmogelijk viertal voor leraren, daarom ook opgesplitst nadat zij allen in de vijfde waren blijven zitten: Agnes Jansma, Laetitia Ederven, Astrid de Bruijn en Hannek Heeremans

 


bijdragen van Ingrid Luijkeno.a. Ingrid Luijken, Ben Rogmans, Ferry Rooymans en Marcel Hilterman. Thomas maakt foto`s.

 bomen-demonstratie op de kar

 Bomen-demonstratie: Kees ?, Claudia ?, Anke ?, Wim Vogel, Ingrid Luijken, Hanneke Heeremans

 


bijdragen van Theo de PaterHet schoolbestuur: Dijkman, Bosman, Helwig, Van Noort, Kroonuitgedost in oude stijlsporten in oude stijlditoin het midden: Tjen A Kwoei

W.L. HelwigDe Rijk en BosmanDijkman, Bosman en Helwigook Pater Henk Kroon in stijl


Bosman en Van Noort


 


bijdragen van Carien Overdijkgym-6b in gangsterstyle
Het schoolbestuur: vlnr. Conrector Bosman, Conrector Van Noort, Rector Helwig, Conrector Dijkman, Moderator Kroon
 


Bijdrage van Huub van Werschde bomendemonstratie

 


bijdragen NNDe Rijk in lederhosen . .schenker mw. DreschGrobbe met Nicolet Mensink en Lida VosseHoekstramw. Grobbe schenktnaar de Grote Markt


optocht in jaren 20 kledijdito